Wellness Core

Společnost Wellness CORE dbá na celkovou pohodu vašeho domácího mazlíčka. To je důvod, proč se od roku 1926 věnuje výrobě přírodní, vysoce kvalitní a vyvážené výživy. CORE nejen skvěle chutná; obsahuje také všechny přírodní ingredience, které pomohou vašemu společníkovi prospívat zevnitř ven.

Stránka 1 z 4 - 84 položek celkem

Řazení produktů

Výpis produktů

Wellness CORE Signature Selects Flaked Skipjack Tuna with Salmon Entrée in Broth 79 g
55 Kč
Měrná cena: 696,20 Kč / 1 kg
339304
Wellness CORE Small Breed Savoury Medleys Flavoured with Braised Lamb, Venison, White Sweet Potatoes & Carrots 85 g
Wellness CORE Small Breed Savoury Medleys Flavoured with Braised Lamb, Venison, White Sweet Potatoes & Carrots 85 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)
62 Kč
Měrná cena: 729,41 Kč / 1 kg
339270
Kapsička Wellness Core Cat Paté kuře a kachna 85 g
Kapsička Wellness Core Cat Paté kuře a kachna 85 g
Dostupné pouze na prodejně (18 ks)
49 Kč
Měrná cena: 576,47 Kč / 1 kg
353435
Kapsička Wellness Core Cat Paté kuře a krůta 85 g
Kapsička Wellness Core Cat Paté kuře a krůta 85 g
Dostupné pouze na prodejně (11 ks)
49 Kč
Měrná cena: 576,47 Kč / 1 kg
353434
Wellness CORE Signature Selects Flaked Skipjack Tuna with Shrimp Entrée in Broth 79 g
Wellness CORE konzerva tunak a krevety ve stave 79g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (15 ks)
55 Kč
Měrná cena: 696,20 Kč / 1 kg
339305
Wellness CORE Tender Cuts with Chicken & Chicken Liver in Savoury Gravy 85 g
47 Kč
Měrná cena: 552,94 Kč / 1 kg
339292
Kapsička Wellness Core Cat Paté kuře 85 g
Kapsička Wellness Core Cat Paté kuře 85 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (5 ks)
49 Kč
Měrná cena: 576,47 Kč / 1 kg
353432
Wellness CORE Signature Selects Shredded Selection Multipack
349 Kč
Měrná cena: 552,22 Kč / 1 kg
339306
Wellness CORE Signature Selects Flaked Selection 8ks konzerv
349 Kč
Měrná cena: 552,22 Kč / 1 kg
339308
Kapsička Wellness Core Cat Paté pro koťata, kuře a tuňák 85 g
49 Kč
Měrná cena: 576,47 Kč / 1 kg
353431
Wellness CORE Small Breed Savoury Medleys Flavoured with Roasted Chicken, Beef, Green Beans & Red Peppers 85 g
62 Kč
Měrná cena: 729,41 Kč / 1 kg
339269
Kapsička Wellness Core Cat Paté kuře a hovězí 85 g
Kapsička Wellness Core Cat Paté kuře a hovězí 85 g
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)
49 Kč
Měrná cena: 576,47 Kč / 1 kg
353433
Wellness CORE Ocean Salmon with Tuna Recipe 10 kg
Wellness Core Ocean Salmon with Tuna Recipe 10 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (9 ks)
1 999 Kč
Měrná cena: 199,90 Kč / 1 kg
339251
Wellness CORE Small Breed Savoury Medleys Flavoured with Tender Chicken, Turkey, Carrots & Green Beans 85 g
62 Kč
Měrná cena: 729,41 Kč / 1 kg
339268
Wellness CORE Tender Cuts with Salmon & Tuna in Savoury Gravy 85 g
47 Kč
Měrná cena: 552,94 Kč / 1 kg
339294
Wellness CORE Small Breed Savoury Medleys Flavoured with Roasted Chicken, Duck, Peas & Carrots 85 g
62 Kč
Měrná cena: 729,41 Kč / 1 kg
339267
Wellness CORE Sterilised Chicken with Turkey Recipe 1,75 kg
Wellness CORE Sterilised Chicken with Turkey Recipe 1,75 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)
549 Kč
Měrná cena: 313,71 Kč / 1 kg
339281
Wellness Core 98% hovězí receptura 85 g
Wellness Core 98% hovězí receptura 85 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)
79 Kč
Měrná cena: 929,41 Kč / 1 kg
349233
Wellness Cat Sterilized Original krůta a kuře 4 kg
Wellness Cat Sterilized Original krůta a kuře 4 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (6 ks)
999 Kč
Měrná cena: 249,75 Kč / 1 kg
348401
Wellness CORE Tender Cuts Turkey Selection Multipack
249 Kč
Měrná cena: 488,24 Kč / 1 kg
339299
Wellness Core Dog Small Breed Adult Original 5 kg
Wellness Core Dog Small Breed Adult Original 5 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (11 ks)
1 099 Kč
Měrná cena: 219,80 Kč / 1 kg
347763

Ovládací prvky výpisu

84 položek celkem